Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων στους Δήμους Φλώρινας, Αμυνταίου & Πρεσπών αναλυτικά

ΔΗΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

αποτελέσματα εκλογών

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 938
 ΧΑΤΖΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 863
 ΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 702
 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 686
 ΣΑΚΟΥΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΗΣΗ 629
 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 610
 ΜΑΤΑΜΑΔΙΩΤΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 607
 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 600
 ΜΟΥΛΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 585
 ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 581
 ΧΑΤΖΗΤΙΜΟΘΕΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 563
 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 517
 ΣΙΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΗΛΙΑ 470
 ΝΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 470
 ΦΟΥΔΟΥΛΗ ΤΖΩΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 464
 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 414
 ΓΩΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 410
 ΜΠΙΣΙΟΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 409
 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 382
 ΤΖΩΤΖΗ ΜΑΙΡΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 375
 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 373
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 365
 ΜΑΡΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 365
 ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 364
 ΖΑΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 362
 ΤΖΩΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 348
 ΡΕΠΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 329
 ΤΣΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 328
 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 323
 ΓΙΑΛΑΜΑ ΜΥΡΟΦΟΡΑ (ΜΥΡΤΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 313
 ΣΑΜΠΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 300
 ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 291
 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 256
 ΠΕΔΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 255
 ΣΤΑΥΡΟΥ ΛΙΘΟΞΟΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΗΛΙΑ 244
 ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΠΑΥΛΟΥ 237
 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 228
 ΣΑΚΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 216
 ΜΑΥΡΟΥΔΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 213
 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΠΑΥΛΟΥ 213
 ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΗΛΙΑ 203

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 955
 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 946
 ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 911
 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 816
 ΣΕΧΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 707
 ΤΣΙΩΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 673
 ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 621
 ΡΑΣΑΪΚΟΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ 529
 ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 509
 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 473
 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 459
 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 453
 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 440
 ΣΕΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 399
 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 370
 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 350
 ΛΙΑΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 345
 ΤΙΚΤΑΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 345
 ΤΟΥΡΟΥΝΤΖΗ ΛΟΥΙΖΑ του ΠΑΣΧΑΛΗ 333
 ΑΛΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 327
 ΔΟΛΙΟΥ-ΤΑΣΟΜΗΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 319
 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 304
 ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 300
 ΔΕΛΚΟΥΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 298
 ΖΙΩΡΔΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 290
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ συζ. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 286
 ΝΙΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 276
 ΛΙΟΥΛΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 264
 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 262
 ΑΔΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 251
 ΓΑΪΓΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 251
 ΙΝΔΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 250
 ΜΑΛΑΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 250
 ΚΟΥΣΙΠΕΤΚΟΥ ΦΑΝΗ του ΤΡΑΪΑΝΟΥ 209
 ΔΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 202
 ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 194
 ΤΕΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 191
 ΠΑΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΣΤΑ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 183
 ΒΕΛΙΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 161
 ΙΝΔΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 149
 ΚΗΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 145
 ΣΕΚΟΥΛΙΔΟΥ ΦΑΝΗ (ΦΕΝΙΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 134
 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 131
 ΚΑΡΚΑΡΕΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
 ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 114
 ΤΖΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 112
 ΓΚΑΖΓΚΑ ΣΩΤΗΡ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 106
 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 93

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΙΡΟΣ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.004
 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 741
 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 721
 ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Κούδας) του ΧΡΗΣΤΟΥ 701
 ΜΗΤΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 691
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 605
 ΡΟΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 564
 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 536
 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 511
 ΔΑΪΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 510
 ΤΑΣΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 482
 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 447
 ΜΙΜΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 421
 ΤΣΟΤΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 410
 ΒΟΖΙΝΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 408
 ΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 401
 ΤΣΟΛΟΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 389
 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 368
 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Τεό) του ΣΥΜΕΩΝ 363
 ΤΣΙΓΚΟΥΛΗ-ΓΙΑΠΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 357
 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 347
 ΝΑΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 336
 ΝΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 333
 ΚΑΡΑΚΟΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 299
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 297
 ΓΑΪΓΑΝΗ-ΤΙΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (Γιώτα) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 274
 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (Γιάννα) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 241
 ΤΑΜΟΥΤΣΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 236
 ΒΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 231
 ΛΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ 221
 ΖΑΜΠΟΥΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 211
 ΜΠΑΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 188
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ-ΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 170
 ΓΙΟΥΡΣΗ ΙΩΑΝΝΑ (Άννυ) του ΠΑΥΛΟΥ 169
 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 162
 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 162
 ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (Αλέκα) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 159
 ΠΑΡΛΑΠΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 147
 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 106
 ΚΟΣΚΟΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (Βιβή) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104
 ΔΑΜΟΥ-ΜΑΛΑΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 97
 ΛΑΖΕΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (Τζένη) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 97
 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 95
 ΛΕΖΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΛΕΟΥΣΑ (Λούση) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
 ΣΕΡΒΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΖΗΣΗ 91
 ΚΑΣΜΕΤΗ ΑΝΝΑ του ΣΥΜΕΩΝ 88
 ΠΑΝΤΣΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 71
 ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61
 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (Στέλιος) του ΛΑΖΑΡΟΥ 52
 ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Κάτια) του ΙΩΑΝΝΗ 38

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 193
 ΜΑΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 176
 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 142
 ΚΟΥΡΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 141
 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 138
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 79
 ΓΛΟΥΦΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 68
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64
 ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 62
 ΤΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 59
 ΜΠΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58
 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 40
 ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 38
 ΜΠΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ 38
 ΒΑΡΑΔΙΝΗ ΦΑΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 34
 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 32
 ΤΑΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 30
 ΜΑΓΕΡΟΒΣΚΥ ΒΕΡΑ του ΑΛΕΞΕΫ 27
 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 26
 ΜΠΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
 ΖΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 25
 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25
 ΜΙΣΚΑ ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ 21
 ΚΟΚΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 20
 ΤΣΩΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 15
 ΤΣΟΤΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 14
 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
 ΓΑΓΑΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10
 ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 9
 ΤΟΠΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 7
 ΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΤΟΡΛΑΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΟΡΛΑΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 81
 ΣΦΕΤΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 64
 ΜΗΣΣΙΑΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
 ΒΕΡΤΚΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59
 ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 58
 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53
 ΤΖΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
 ΑΛΕΞΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 47
 ΒΥΣΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 47
 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 43
 ΣΑΡΑΚΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 43
 ΤΣΩΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 42
 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
 ΣΤΑΝΙΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 39
 ΛΙΟΥΚΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 39
 ΜΑΪΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37
 ΝΟΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΙΩΑΝΝΗ 35
 ΚΟΥΡΕΜΠΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
 ΠΑΛΙΚΡΟΥΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 35
 ΜΠΙΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΑΖΗ 34
 ΓΚΩΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 33
 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΙΜΩΝΑ 32
 ΣΩΤΗΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 31
 ΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 30
 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 29
 ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ (ΜΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 28
 ΤΣΕΤΣΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 27
 ΜΑΡΚΟΥΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 27
 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 27
 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26
 ΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25
 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 23
 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΑΒΒΑ 22
 ΧΑΛΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΗΛΙΑ 21
 ΧΑΤΖΗΣΤΡΑΤΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 18
 ΤΣΩΤΣΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 18
 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ 14
 ΔΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 8
 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ-ΔΙΝΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 7
 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6

ΔΗΜΟΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ

αποτελέσματα εκλογών

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΚΩΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 628
 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 623
 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 622
 ΧΑΤΖΗΤΙΜΟΘΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ 611
 ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 525
 ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 512
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 429
 ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 427
 ΒΟΛΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 420
 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ -ΤΖΙΤΖΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 410
 ΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 387
 ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ -ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΦΗ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 376
 ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΑΜΥΡΣΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 358
 ΦΩΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 335
 ΤΣΙΝΑΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 322
 ΔΡΙΛΛΕ -ΔΑΡΒΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 304
 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 299
 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 290
 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 283
 ΣΟΥΜΤΑΚΗ -ΣΕΛΤΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 277
 ΡΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 276
 ΣΤΑΥΡΑΚΗ -ΣΚΟΔΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 269
 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ 260
 ΡΑΣΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 250
 ΚΟΥΡΡΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 249
 ΝΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 247
 ΠΕΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 238
 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ -ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 227
 ΚΑΡΑΟΥΛΗ -ΜΠΡΑΧΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 222
 ΓΚΑΣΠΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 222
 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 220
 ΚΟΛΚΑ -ΣΚΟΔΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 214
 ΚΑΛΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 210
 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 205
 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 205
 ΣΙΔΕΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΛΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 197
 ΓΟΡΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141
 ΣΑΡΡΑΚΗ -ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 139
 ΜΠΟΥΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 129
 ΓΟΥΓΟΥΣΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 121
 ΓΚΕΡΤΣΗ -ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 120
 ΖΑΓΓΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 110
 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 102

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΑΝΘΙΜΟΣ ΜΠΙΤΑΚΗΣ

 ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΖΗΣΗ 726
 ΓΕΩΡΓΟΥ ΤΡΥΦΩΝ του ΠΑΝΤΕΛΗ 662
 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 588
 ΚΙΟΣΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 532
 ΤΣΑΧΕΙΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΣΑΜΨΩΝ 526
 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 523
 ΚΥΡΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ 500
 ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 398
 ΤΣΟΤΡΑ – ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 393
 ΒΕΡΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 373
 ΕΣΤΕΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 369
 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤIΝΟΣ του ΘΑΝΑΣΑΚΗ 348
 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ 328
 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 324
 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ 322
 ΠΛΙΟΥΜΠΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 311
 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 298
 ΛΥΠΙΤΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 263
 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 237
 ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 235
 ΤΟΜΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ 233
 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 218
 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 208
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 198
 ΜΠΑΣΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 186
 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 185
 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 180
 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 155
 ΜΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 147
 ΠΑΥΛΟΥ – ΜΕΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
 ΓΟΡΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 116
 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114
 ΣΚΟΔΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 95
 ΜΗΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ 94
 ΓΕΩΡΓΙΑ – ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 79
 ΚΙΤΣΕ ΑΛΚΕΜΙΝΤΑ -(ΑΡΤΕΜΙΣ) του ΑΛΦΡΕΝΤ 74
 ΖΕΖΙΟΥ – ΠΙΠΙΑΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΜΑΜΙΑ 72
 ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΟΥ – ΓΚΟΥΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 69
 ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΗΝΑ 67
 ΓΡΑΜΠΟΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΞΑΝΘΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 36

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΤΡΥΦΩΝ ΓΡΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 397
 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 343
 ΜΠΟΥΚΤΣΗΣ ΚΛΗΜΗΣ του ΑΝΕΣΤΗ 326
 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΚΑΜΑΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 317
 ΓΥΡΙΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 316
 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 311
 ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 305
 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 280
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 268
 ΠΑΠΑΦΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 188
 ΤΣΟΥΜΗΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 183
 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 176
 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ 151
 ΛΥΠΙΤΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 132
 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ 119
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΡΑΚΛΗ 110
 ΣΤΑΪΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 109
 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 108
 ΜΠΟΥΤΑΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 106
 ΑΣΑΡΛΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 100
 ΔΑΛΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ 99
 ΠΑΠΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΗΛΙΑ 80
 ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ-ΑΜΠΑΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 79
 ΜΠΟΖΙΝΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 75
 ΖΩΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 72
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 66
 ΜΥΡΣΟΔΕΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 64
 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 63
 ΜΠΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 60
 ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 53
 ΜΙΤΙΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΑΝΤΡΕΑ 52
 ΝΤΟΝΤΑ ΔΟΥΡΑΤΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΟΥΓΤΙΜ 44
 ΤΑΣΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 33
 ΔΙΝΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 28
 ΝΕΒΟΛΙΑΝΗ ΖΩΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 22
 ΜΑΝΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 12

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΛΑ του ΑΝΔΡΕΑ 357
 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 220
 ΣΟΝΙΑΔΟΥ – ΜΠΙΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 212
 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 203
 ΖΟΥΡΝΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 190
 ΚΑΖΑΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142
 ΤΣΑΪΡΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 136
 ΚΑΝΤΖΕΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 123
 ΜΑΖΙΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 121
 ΛΑΖΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 113
 ΑΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 94
 ΠΑΤΡΑΣΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 83
 ΓΩΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 77
 ΓΙΟΡΕΤΣΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 76
 ΠΑΛΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 73
 ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 70
 ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΥΜΕΩΝ 51
 ΣΟΝΙΑΔΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΤΕΡΩ του ΙΟΡΔΑΝΗ 36
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ 30
 ΣΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 29
 ΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 26
 ΑΠΟΣΕΡΚΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 23
 ΜΗΝΤΣΙΝΙΚΑ – ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΤΡΥΦΩΝΑ 23
 ΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ 18
 ΓΑΡΓΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 17
 ΤΣΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 16
 ΜΑΓΛΕΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ 14
 ΤΖΟΜΠΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 7
 ΜΑΡΓΚΙΝΙ ΤΙΣ του ΠΡΕΝΓΚ 5

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 155
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 127
 ΠΑΡΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 71
 ΜΟΥΡΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 71
 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 61
 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53
 ΝΕΒΟΛΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 53
 ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 53
 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 50
 ΖΕΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 47
 ΧΑΤΖΗΤΡΥΦΩΝΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 47
 ΚΕΡΛΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 46
 ΜΕΔΙΤΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 45
 ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΧΕΛΑΟΥ 39
 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 37
 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 36
 ΓΚΕΛΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34
 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ 33
 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 30
 ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ ΚΛΗΜΗΣ (Μάκης) του ΧΡΗΣΤΟΥ 28
 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 27
 ΦΟΡΤΟΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 26
 ΔΑΦΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 22
 ΣΩΜΑΤΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 21
 ΚΟΥΡΤΗ ΖΩΙΤΣΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 19
 ΤΣΑΧΕΙΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (Εύη) του ΙΣΑΑΚ 16
 ΠΑΠΑΔΑΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 15
 ΡΑΝΤΟΓΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (Ρούλα) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 15
 IΝΤΖΙΡΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 13
 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 13
 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΛΟΥΚΑ 13

ΔΗΜΟΣ ΠΡΕΣΠΩΝ

αποτελέσματα εκλογών

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΕΠΑΣ

 ΤΡΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 259
 ΤΡΑΣΙΑ ΕΛΛΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 237
 ΓΙΑΜΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 221
 ΓΙΑΓΚΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 216
 . ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 200
 ΜΠΟΥΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 170
 ΤΕΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 167
 ΚΟΥΡΤΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 149
 ΦΩΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 117
 ΜΠΑΖΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 111
 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 105
 ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 102
 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 99
 ΔΗΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 67
 ΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 47
 ΤΕΡΚΑΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 33
 ΓΙΑΓΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 23
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ -ΜΗΝΑ 7

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 217
 ΤΡΑΣΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 209
 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 197
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 187
 ΜΑΝΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 184
 ΜΠΑΜΠΑΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 177
 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 171
 ΡΟΤΣΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 121
 ΤΟΠΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 117
 ΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 96
 ΤΣΕΛΕΓΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΜΑΝΑΤΙΟΥ 96
 ΚΑΤΣΑΝΙΔΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 84
 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΖΕΝΙΑ) του ΜΙΧΑΗΛ 78
 ΜΑΡΜΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 55
 ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 49
 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 33
 ΚΑΣΙΑΡΑ ΒΑΪΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 20

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΦΩΤΗΣ ΝΟΝΑΣ

 ΔΑΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 103
 ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 69
 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 54
 ΝΙΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 50
 ΝΙΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
 ΝΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 42
 ΜΠΑΖΙΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41
 ΝΤΑΟΥΛΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30
 ΑΣΠΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 18
 ΛΙΑΜΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 17
 ΜΠΟΥΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13
 ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 11
 ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΝΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10
 ΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ ΑΣΤΕΡΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ 6

Βαθμολόγησε την ΗΧΩ:


Συνολική βαθμολογία:

4.6
4,6 rating
4.6 από 5 αστέρια (βασισμένο σε 223 αξιολογήσεις)
Τέλειο84%
Πολύ καλό4%
Μέτριο3%
Φτωχό2%
Απαίσιο7%

Terra Greca - Μεταποίηση Αγροτικών Προϊόντων - Φλώρινα

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Scroll Up